У громадах Вінницької області із 768 дошкільних закладів працює офлайн 254 установи, що складає 30% від загальної кількості.

Про це йшлося під час зустрічі в ОВА з нардепом, членом парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, головою підкомітету з питань  раннього розвитку та дошкільної  освіти   Володимиром  Вороновим.

Як зазначив начальник ОВА Сергій Борзов, наразі Вінниччина прийняла 58 тисяч дітей-переселенців з окупованих територій України. 605 дітей відвідують дитячі садки області.

«Враховуючи виклики сьогодення, ми максимально сприяємо запровадженню доступних форм дошкільної освіти, у тому числі та у приватних закладах».

Сергій Борзов запевнив, що дитячі садки працюють відповідно до всіх необхідних правил безпеки. Та що майже всі дошкільні заклади області – у комунальній власності громад. Частина закладів – приватної форми власності.

Рішення про організацію роботи закладу приймає власник – міська, селищна, сільська рада, або якщо приватний дитсадок – власник чи засновник ДНЗ.

В області продовжують роботу з керівниками тергромад щодо збільшення кількості дитсадків, що працюватимуть офлайн.

 

Попередня публікаціяСтало відомо про загибель вінничанина Олександра Ольховича
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся патріотичний квест про місто

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я