Сьогодні, 10 вересня, у Вінниці прощатимуться з вінничанином, Романом Джураєвим, який загинув захищаючи Україну. Прощання з воїном відбудеться о 12 годині за адресою вул. Генерала Арабея, 1 (великий зал); о 13 годині – поховання на “Алеї Слави” кладовище Сабарів; о 14 годині – поминальний обід в кафе “Поминальне” за адресою вул. Замостянська, 36.
Непересічний вінничанин, боєць легендарного батальйону «Айдар», воїн ЗСУ загинув за наше майбутнє…
Роман з першого дня агресії рф 2014 року служив в складі батальйону «Айдар». Після широкомасштабного вторгнення росії, 24 лютого, Роман пішов добровольцем в ЗСУ. Багато вінничан знали Романа, як справжнього патріота… Він був непростим, але щирим. Надійним. І справжнім…