Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради повідомляє, що у четвер 08 вересня 2022 року о 17.30 год., в укритті (підземні приміщення – спортивна зала) за адресою: м. Вінниця, вул.600-річчя, 21, відбудуться громадські слухання щодо можливості будівництва торгівельно-офісного центру по вул.Гоголя, 3 в м.Вінниці.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є Кожухівський Володимир Станіславович. Розробник – ТОВ “А-пілон”.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Попередня публікаціяДорослих вінничан запрошують в розмовний клуб польської мови
Наступна публікаціяДівчина з Вінниччини виборола чотири медалі на Чемпіонаті Європи з сумо