Майстерне виконання складних музичних композицій, вправна гра на фортепіано і неймовірний артистизм. Талант Марії Рябошапко підкорює глядачів. У 2022 році, рішенням міського виконавчого комітету, юна вінничанка внесена у книгу «Майбутнє України – талановиті діти» – до розділу «Талановиті діти Вінниччини».

Дівчинка навчається у Вінницькій дитячій музичній школі №2. Заклад став місцем, де вона може реалізувати всі свої творчі уміння, бути собою та постійно вдосконалюватися. Колекція нагород Марійки постійно поповнюється грамотами та дипломами шкільного, міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів. За високі досягнення портрет дівчинки розмістили на «Дошці пошани» музичної школи.

Творчий шлях піаністки розпочався у п’ятирічному віці, коли мама привела її до музичної школи. Перші два роки Марійка займалася у групі раннього естетичного розвитку «Бджілки» за авторською методикою викладачки ВДМШ № 2 Тетяни Синявської. Згодом, під її ж керівництвом, почала відвідувати заняття з фортепіано і цьогоріч уже перейшла до п’ятого класу.

Наставниця повідомила, що Марія багато часу приділяє удосконаленню майстерності гри на фортепіано. У процесі навчання розкрилися її таланти: артистизм, емоційність та гарний спів, що дозволяє дівчині ще краще виконувати всесвітньовідомі твори.

«Марійка, коли вперше прийшла на заняття, відразу ж спіймала ніжні нотки фортепіано, які наповнили її маленьке сердечко. Дівчинка щодня вдосконалюється, постійно у творчих пошуках, любить підбирати мелодії, вчиться імпровізувати», – каже викладачка ВДМШ № 2 Тетяна Синявська.

Нагадаємо, нещодавно Марія Рябошапка посіла І місце у дистанційному Міжнародному двотуровому фестивалі – конкурсі мистецтв «Феномен From Ukraine» (м. Харків). Він відбувся дистанційно, а частину конкурсних внесків організатори перерахували на допомогу ЗСУ.

Попередня публікаціяУ Вінниці обмежать рух транспорту на частині вулиці Пирогова та тимчасово перенесуть тролейбусну зупинку біля ринку Урожай
Наступна публікаціяУ Вінниці представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим за Україну Героям