До 24 лютого цього року вінничанин Дмитро Чумак займався своєю улюбленою справою – музикою. Писав власні пісні, міксуючи українську та англійську мову. Проте широкомасштабне вторгнення росії до України розділило життя хлопця, як і тисяч інших українців, на «до» та «після». Творчу діяльність Дмитру довелось поставити на паузу, натомість хлопець приєднався до лав громадської організації VinnSolard.

Про це повідомляє Армія INFORM

«Спочатку ми працювали у квітковому магазині FloraVN, що надав нам приміщення для волонтерського центру. Там ми плели сітки, фасували їжу та консерви. Далі разом із родиною розпочали готувати гарячі обіди уже для волонтерів, адже багато внутрішньо переміщених осіб долучались до справи, згодом – для підрозділів Територіальної оборони. Робимо це й до сьогодні», – розповів волонтер кореспондентці АрміяInform.

Проте і музику Дмитро надовго не полишив. Хлопця постійно тривожили думки про батька, який із 2016 року захищає Україну на передовій. Якраз перед початком широкомасштабного вторгнення він мав повернутися додому зі шпиталю, але знову вирушив у район проведення активних бойових дій. Тож Дмитро вирішив, що треба почати висловлювати свої почуття через творчість.

«Я прагнув своїми піснями передусім підтримати батька. Нашим захисникам надзвичайно важливо зараз знати, що їх усі підтримують, поважають, вдячні за захист і чекають удома. Також я вважаю, що українську творчість треба виводити на новий рівень. За нами слідкує увесь світ, а мистецтво – це один із способів донести людям про те, які жахливі події у нас відбуваються», – поділився Дмитро Чумак.

На сьогодні Дмитро записав уже першу пісню «Веди мене», із якою він виступав на благодійному вечорі «Доброго вечора, ми з України». Дві інші композиції поки що в процесі обробки. За словами хлопця, у майбутньому він і далі писатиме пісні про війну.

 

 

Попередня публікаціяВінничанки стали призерками світової першості з ММА
Наступна публікаціяУ Вінниці діти та вчителі мають пройти медичний огляд до початку навчання