Home Новини У Вінниці відбулась благодійна гра «Що? Де? Коли?»

У Вінниці відбулась благодійна гра «Що? Де? Коли?»

0
У Вінниці відбулась благодійна гра «Що? Де? Коли?»

Вінницький інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» провів благодійну гру. Зібрані кошти витратять на автівку для ЗСУ.

У грі взяли участь 12 команд. Це були не лише вінничани, а й переселенці з інших міст, що грали в інтелектуальні ігри у себе вдома, а тепер роблять це у Вінниці. Саме команда «Солодка Марія», в складі якої можна було помітити навіть чемпіонів України двох минулих років, дала найбільшу кількість правильних відповідей.

«Сьогодні для нас підготували запитання відомі у світі автори та редактори. Чого варте лише ім’я володаря «Діамантової сови» – Бориса Бурди, від якого був цілий тур» – каже ведучий гри Сергій Штельмах.

До організації заходу долучились не лише Вінницький інтелектуальний клуб, а й Міський Палац Мистецтв, Міжнародний благодійний фонд допомоги та ініціативна група допомоги ЗСУ. Різнопланову підтримку надали Департамент культури Вінницької міської ради та медіа-партнери, про що розповів учасникам гри директор Міського Палацу Мистецтв – Євген Майданик.

Копію “Кришталевої сови” із музею, виробництва Львівської кераміко-скульптурної фабрики, Олександр Рубін передасть Вінницькому інтелектуальному клубу та навіть сам приїде до мирної Вінниці на перше її вручення!

Зібрані раніше клубом кошти (15 тисяч гривень) та донати учасників благодійної гри (ще понад 13 тисяч гривень) із коштами за сову разом склали 97 тисяч гривень, і будуть витрачені на придбання автомобіля для ЗСУ!