Home Новини Вінничан запрошують приєднатися до благодійної гри «Що? Де? Коли?”

Вінничан запрошують приєднатися до благодійної гри «Що? Де? Коли?”

0
Вінничан запрошують приєднатися до благодійної гри «Що? Де? Коли?”

Міський Палац мистецтв, Департамент культури ВМР та ініціативна група допомоги ЗСУ запрошують приєднатися до благодійної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?”.

«Ми розуміємо, що більшості зараз не до ігор, але все ж пропонуємо відволіктися і перезавантажитися. А також долучитися до збору коштів на придбання авто для ЗСУ та на допомогу постраждалим внаслідок ракетного удару по Вінниці», – йдеться в повідомленні.

Щоб взяти участь, реєструйтеся в коментарях до події або за телефоном: +380636686768 (viber, telegram).

Місце ігор: мала зала ресторану “Mont Blanc”, вул. Соборна, 34 (готель “Франція”). Приміщення безпечне та оснащене аварійними виходами.

Дата: 26 липня 2022 р, вівторок. Початок о 18:30. Орієнтовна тривалість: 2 години.

Учасники: усі охочі. Склад команди: не більше 6 осіб. Мова проведення: українська.

Участь у грі: free donation. В залі стоятиме благодійна скринька. Також донати можна буде перерахувати на спеціальний рахунок.

Запитання: прем’єра частини “(а)Синхронного турніру пам’яті Анатолія Когана” (Борис Бурда, Олександр та Олена Клейн, Максим Мерзляков та інші) з доповненням від творців “Української Ліги” – Едуарда Голуба та Вікторії Маландіної. Запитання будуть цікаві як тим, хто тільки починає шлях в інтелектуальних іграх, так і досвідченим гравцям!

Коротко про гру: ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини обговорюють питання, а потім одночасно здають відповіді на спеціальних бланках. Переможцем стає команда, яка дасть найбільшу кількість правильних відповідей.

Інші деталі читайте на сторінці Міського Палацу мистецтв, https://zoria.vmr.gov.ua/poster/193 та запитуйте за контактами.