В області на 19 липня вже облаштовано 29,5% об‘єктів освіти, які мають розпочати навчання в офлайн-режимі. Якщо заклад не має такої можливості, діти будуть навчатися далі дистанційно.
Про це повідомили у Департаменті гуманітарної політики ОВА.
Дані про стан готовності навчальних закладів області до нового шкільного року озвучили під час наради з Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.
«Проте важливо розуміти, що у разі повітряної тривоги вчителі повинні будуть забезпечити перебування в укритті усіх учнів, які на той момент будуть у закладі. Усе відбуватиметься злагоджено та організовано. Це зменшить імовірність перебування дітей на вулиці без нагляду», – повідомили у департаменті.
Також у департаменті повідомили, що триває підтримка цифровізації освіти від міжнародних партнерів – від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Google.
В області очікують на постачання ноутбуків.