У Вінниці майже завершили знесення аварійних дерев у приватному секторі

Знесення аварійних дерев у приватному секторі Вінниці завершено на понад 99%, повідомляють в Асоціації органів самоорганізації населення.

Традиційні роботи з благоустрою приватного сектору Вінниці розпочались цього року у червні. Зокрема було визначено 77 аварійних дерев. 70 із яких уже видалені, решту робіт завершать до кінця липня.

Заступниця голови АОСН Інна Вітенко каже, пропозиції щодо знесення аварійних дерев, надійшли безпосередньо від квартальних комітетів за попереднім погодженням на зборах із представниками вулиць, провулків, тупиків та проїздів мікрорайонів. По отриманні зазначених заявок, визначені дерева обстежує комісія та видає ордер на знесення.

На розв’язання проблемних питань благоустрою кожен квартальний комітет отримує 100 тисяч грн на рік, які має можливість спрямовувати на виконання нагальних завдань.

«Відповідна робота проводиться з 2007 року, відколи створена Асоціація. Це суттєва допомога мешканцям у приватному секторі міста, оскільки раніше вони намагалися проблеми вирішувати власними коштами, – зазначає заступниця голови АОСН Інна Вітенко. – За 15 років дуже багато питань були зняті системно, відтак значно зменшилась кількість звернень громадян як до Асоціації, так і до міської ради. Натомість люди зі своїми пропозиціями йдуть до голів квартальних комітетів та все активніше проявляють власну ініціативу».

Попередня публікаціяЗавтра у середмісті Вінниці не буде води на 15 вулицях. Перелік адрес
Наступна публікаціяЗахищаючи Україну загинув барчанин Олександр Гузевич

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я