Пропагандисти намагаються виправдати теракт у центрі Вінниці, заява речника Командування Повітряних Сил України.Відео

Речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат, прокоментував черговий злочин рашистів, знищення будинку культури у Вінниці. За словами речника, пропагандисти продовжують брехати, щоразу вигадуючи нову версію, чому вони вдарили високоточними ракетами калібр по цивільним об’єктам в центрі міста.

«Після ракетного удару по Вінниці російський «агітпром» продовжує зловтішатися на кістках загиблих. Загинуло десятки мирних мешканців, серед яких – діти, десятки людей пропали безвісти, десятки в лікарнях у важкому стані.

Одразу ж після вибухів пропагандисти заявили про знищення групи націоналістів у Будинку офіцерів, згодом була заява про знищений там склад боєприпасів. Вже сьогодні міноборони країни-окупанта заявляє про знищення керівного складу Повітряних Сил…

Чого варті заяви агресора ми бачимо у їхній статистиці, де вони говорять про втрати українського війська. Вони уже «знищили», як мінімум три українських армії…

Ракети «Калібр», які влучили по площі Перемоги у Вінниці призвели до серйозних руйнувань інфраструктури.

Зокрема постраждав й Будинок офіцерів, що де-юре належав Повітряним Силам, а де-факто був культурним закладом усього міста, де проводилися найбільші концерти українських зірок, де працювали десятки дитячих гуртків, спілок та громадських організацій, тут були студії звукозапису, кафе та відділення «Приватбанку».

Саме в день підступного ракетного удару в Будинку офіцерів мала виступати українська співачка «Роксолана», постраждали два члени її команди – один загинув, за життя іншого борються лікарі.

Може ракетний удар планувався по концертній залі, яка вміщає близько тисячі глядачів.

Вінниця не перше місто в Україні, по центру якого нелюди луплять руйнівними ракетами, пояснюючи це звірство ліквідацією міфічних неонацистів та іншими байками.

Тому в черговий раз закликаємо усіх громадян дотримуватись правил безпеки і при надходженні сигналу повітряної тривоги, негайно йти в укриття», – каже Юрій Ігнат.

Попередня публікаціяУ справі про розкрадання землі на Вінниччині помер підозрюваний
Наступна публікаціяКрафтові виробництва, кабінет фізпроцедур, та виробництво одягу. Визначились чергові переможці конкурсу бізнес планів на Вінниччині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я