В п’ятницю, 1 липня, у Качківці провели в останню путь загиблого в боях за «Азовсталь» в місті Маріуполі Героя Пантелеймона Собка.

Про це повідомили на фейсбук сторінці газети «Ямпільські вісті».

«Він не виходив на зв’язок два місяці. Батьки Леся Олександрівна і Юрій Іванович, ховаючи розпач, забувались, організовуючи чергові поставки продовольства і всього необхідного на передову (цим почали займатись, об’єднавши сельчан-однодумців, чи не з перших днів війни, провівши на захист України двох своїх синів – ред.) Притискаючи півторамісячного сина Микиту до грудей, молилась дружина Юлія. Писали, розшукуючи свого товариша скрізь, вірні друзі. І всі чекали, що ось-ось надійде довгоочікувана звісточка, сподівались і вірили. Та не сталось… 28 червня усю родину, усе село, усю громаду накрило чорне горе… Знайшовся, знайшовся їх дорогий Ліма, та, на жаль, неживим… Всього 23 роки відміряла йому доля, решту забрав кровожерливий рашистський карлик зі своєю дикою ордою», – йдеться в публікації.

Він загинув 23 квітня, а до місця вічного спочинку односельці проводжали свого земляка 1 липня. З військовими почестями, за всіма церковними обрядами. Попрощатися з Пантелеймоном Собком прийшли сотні людей.

У Ямполі вранці його провели, прихиливши коліна десятки містян, які прийшли віддати останню шану Герою, що загинув за кожного з нас, мирне небо над нашими головами, за Батьківщину. А зустрічати тіло свого полеглого односельця вийшли вже сотні: суцільним живим коридором, з квітами, навколішки, не приховуючи ридань зустрічали качківчани траурну процесію, яка повернула на рідну землю їх Ліму.

Попередня публікаціяВінничан запрошують в філармонію на концерт «Музика без кордонів»
Наступна публікаціяВ компанії «Вінницякартсервіс» повідомили про тимчасово не працюючий додаток

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я