29 червня рятувальники Вінниччини здійснили 5 виїздів на прибирання повалених вітром дерев з автошляхів. Дані випадки зафіксовані у селах Терешки Барської ТГ, Білашки Погребищенської ТГ, Садове Літинської ТГ, у місті Вінниці на Гніванському шосе та на 4- провулку Комарова.
Про це повідомляють в ДСНС Вінниччини.
До ліквідації наслідків негоди від ДСНС залучалося 20 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.