Заклад культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система” оголошує збір “Листів на фронт” та готовий доставляти їх безпосереднім адресатам.

Ваші листи ви можете занести до будь-якої міської бібліотеки та залишити для модераторів проекту «Під_спалахи_сирен_та_блиcкавиць» – співробітників філій №6 та №11 – Леонида Борозенцева та Анастасії Дворницької.

«Багато наших знайомих, рідних, близьких сьогодні на фронті. Українці за характером — емпатична нація: вміють і хочуть допомагати. Волонтерські об’єднання України намагаються забезпечити наших воїнів усім необхідним: одягом, взуттям, захисною амуніцією тощо.

Перебуваючи далеко від лінії зіткнення, ми намагаємося всіма силами підтримати бойовий дух наших воїнів, зміцнити зв’язки фронту та тилу. Сила українського супротиву зміцнюється усвідомленням того, що ми – на своїй землі, ми єдині у своєму прагненні бути вільними та незалежними.

Ті, хто проходив строкову службу у Збройних Силах або просто довгий час перебував далеко від дому, знають, наскільки важливі в такі хвилини довгоочікувані листи, дзвінки тих, хто подумки з тобою, і сьогодні новий волонтерський проект

“Листи на фронт” – саме про це», – розповідають організатори.

Попередня публікаціяВінничан запрошують з лопатами на прибирання малої річки
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я