Home Новини У Вінниці бібліотеки приймають листи на фронт від усіх охочих

У Вінниці бібліотеки приймають листи на фронт від усіх охочих

0
У Вінниці бібліотеки приймають листи на фронт від усіх охочих

Заклад культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система” оголошує збір “Листів на фронт” та готовий доставляти їх безпосереднім адресатам.

Ваші листи ви можете занести до будь-якої міської бібліотеки та залишити для модераторів проекту «Під_спалахи_сирен_та_блиcкавиць» – співробітників філій №6 та №11 – Леонида Борозенцева та Анастасії Дворницької.

«Багато наших знайомих, рідних, близьких сьогодні на фронті. Українці за характером — емпатична нація: вміють і хочуть допомагати. Волонтерські об’єднання України намагаються забезпечити наших воїнів усім необхідним: одягом, взуттям, захисною амуніцією тощо.

Перебуваючи далеко від лінії зіткнення, ми намагаємося всіма силами підтримати бойовий дух наших воїнів, зміцнити зв’язки фронту та тилу. Сила українського супротиву зміцнюється усвідомленням того, що ми – на своїй землі, ми єдині у своєму прагненні бути вільними та незалежними.

Ті, хто проходив строкову службу у Збройних Силах або просто довгий час перебував далеко від дому, знають, наскільки важливі в такі хвилини довгоочікувані листи, дзвінки тих, хто подумки з тобою, і сьогодні новий волонтерський проект

“Листи на фронт” – саме про це», – розповідають організатори.