Холдингова компанія UFuture має намір інвестувати $20 млн у створення індустріальних парків у Львові, Вінниці та Бучі, повідомив засновник UFuture Василь Хмельницький в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я розглядаю для індпарків ділянки, зустрічаюся з мерами. У Львові та Вінниці ділянки по 15 га, у Бучі – 20 га. Загалом (орієнтовна інвестиція) може бути $20 млн”, – повідомив Хмельницький.

На його думку, ці стартові ділянки надто компактні.

“Чому цього недостатньо? Що таке 15 гектарів? Це орієнтовно 8-10 заводів. А коли ти побудував 10 заводів і там все добре, то з кожним роком місце стає ще привабливішим. Туди приходить інвестор, якого влаштовують безпеку та пільги, хоче збудувати завод, а в тебе вже немає нічого. Тому індустріальні парки потрібно виготовляти на площах 100-200 га, але, на жаль, таких ділянок не дуже багато”, – повідомив Хмельницький.

Щодо джерел капіталу в умовах війни, він повідомив, що розраховує на власні та кредитні ресурси.

“У мене сьогодні майже нічого не працює, але дещо все одно є, адже я бізнесмен немаленький. Зустрівся з банком, у якого теж складна ситуація, домовилися, що платитиму 50% за кредитами. Тобто у мене якісь кошти є, ще якісь візьму в банку в кредит. Є програми 5, 10, 7%, це ж налаштоване на економічне зростання, я думаю, потрібно давати якісь пільгові кредити”, – повідомив Хмельницький.

 

Попередня публікаціяВ п’ятницю у Вінниці відбудеться «Книжкова навігація» на П’ятничанах
Наступна публікаціяНа Вінниччині у Хмільнику призначили нового військового комісара

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я