На Вінниччині слідчі повідомили про підозру керівниці підприємства, дії якої завдали збитків екології регіону на суму понад мільйон гривень

43 – річна директорка філії державного підприємства, ігноруючи дотримання встановлених чинним законодавством спеціальних правил, сприяла в накопиченні небезпечних відходів тваринного походження у непристосованому для цього місці.

Злочинні дії службової особи призвели до забруднення земельної ділянки площею 1,3 гектара.

Слідчі слідчого управління ГУНП у Вінницькій області за процесуального керівництва прокуратури області повідомили про підозру директорці філії державного підприємства у Хмільницькому районі у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч.1 ст. 239 ККУ (Пособництво у забрудненні земель речовинами та іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля та ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість).

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що зловмисниця протягом 2019 – 2021 років, не врахувавши виробничих потужностей підприємства в повному обсязі переробляти отримані небезпечні відходи тваринного походження, сприяла у систематичному їх розміщенні та накопиченні на непристосованій території.

Своїми діями керівниця створила небезпеку для довкілля та жителів населених пунктів.

Експерти встановили, що державі завдано збитків на суму понад 1 мільйон гривень, а концентрація показників ґрунту значно перевищує допустимий рівень, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбулись урочистості до Дня Конституції
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці буде спекотна та хмарна погода

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я