Пільгові категорії переселенців, серед яких пенсіонери та люди з інвалідністю можуть оформити муніципальну картку вінничанина для безкоштовно проїзду у громадському транспорті у Прозорих офісах за адресами: вул. Брацлавська, 85, Космонавтів, 30 та Замостянська 7. Також діють мобільні групи, які відвідують місця масового проживання або перебування внутрішньо переселених осіб та допомагають охочим оформити такі картки.

 «Впродовж цього тижня ми оформлюємо картки у Маріупольському центрі, з наступного – у Херсонському, а потім будемо працювати з іншими центрами масового проживання внутрішньо переміщених осіб», – каже директорка КП «Вінницякарсервіс» Катерина Бабіна.

Для оформлення муніципальної картки з собою потрібно мати лише оригінали паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про тимчасову реєстрацію та документу, який підтверджує пільгу (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо). Вже на місці людині зроблять фото. Як тільки картка буде готова, замовнику надійде СМС-повідомлення з адресою місця отримання картки.

Попередня публікаціяДеколонізація. У Вінниці винесли на обговорення 78 назв топонімів
Наступна публікаціяВінничани вибороли чотири вищих нагороди Чемпіонату України з олімпійських вправ з пістолета

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я