На Вінниччині повернули у селищну раду 3 гектара паю вартістю 708 тисяч гривен. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Барським районним судом Вінницької області задоволено позов Жмеринської окружної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення однієї із сільських рад про передачу в приватну власність земельної ділянки площею 3 га вартістю 708 тис. грн для ведення сільськогосподарського виробництва на території нинішньої Копайгородської селищної громади Жмеринського району.
Встановлено, що сільською радою земельну ділянку передано у приватну власність на підставі незаконного судового рішення про безпідставне визнання права на спадщину за законом, яке надалі за апеляційною скаргою прокуратури було скасовано.
Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, відтак вказана ділянка знову набуде статусу земель колективної власності (не витребуваних часток (паїв)), а Копайгородська селищна рада матиме можливість надати її в оренду та отримувати додаткові надходження до бюджету.
Попередня публікаціяУ Вінниці в муніципальному притулку більше 70 собак чекають на своїх господарів
Наступна публікаціяДо Вінниці переїхало вже 27 підприємств

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я