Під час виконання бойового завдання, 13 червня 2022 року, старший лейтенант, командир 3 піхотної роти Віталій Дмитрович Зленко загинув між населеними пунктами Біла Криниця та Велике Артакове Миколаївської області. Був вірний військовій присязі, виявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину.

Повідомляють в громаді Тульчина.

Біографію кожного із загиблих Героїв ми повинні знати і розповідати своїм дітям. А також не забувати, що у країні війна і наші захисники щодня віддають життя за наші світанки.

Віталій Дмитрович Зленко, 14 квітня 1966 року народження, народився у с.Горишківка, Томашпільського району.

Навчався у Кирнасівській школі. У 1989 році закінчив Київську сільськогосподарську академію за спеціальністю інженер лісового господарства.

У 1994 році представник Президента України вручив Віталію подяку за виявлену мужність і відвагу під час гасіння лісової пожежі.

У 2002 році закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України, отримавши кваліфікацію магістр “державного управління”.

Працював у Аргарній партії України, а також був помічником народного депутата Ващук К.Т. За час служби, Віталію присвоєно 7 ранг державного службовця. У 2003 році був призначений на посаду начальника управління сільського господарства і продовольства Гайсинської районної державної адміністрації.

Любив природу та все живе довкола, тож не дивно, що саме Віталій Дмитрович став засновником та директором національного природного парку “Кармелюкове Поділля”. Звідси і пішла назва позивного “Устим”.

Останнім часом був головою фермерського господарства “Кирнасівське”.

Попередня публікаціяЦіни на проїзд у вінницьких маршрутках вже завтра будуть 15 та 18 гривень
Наступна публікаціяУ Вінниці облаштували відкритий вольєр у Подільському зоопарку