Вінничан та гостей міста, запрошують  на захопливу інтерактивну екскурсію виставкою «Школа темних віків». Екскурсія відбудеться в неділю, 19 червня, о 15:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Попри надскладну ситуацію в країні освіта продовжує розвиватися, хоч і дистанційно. Навчальний процес залишається актуальним, як і століття, навіть тисячоліття тому. Саме час дізнатися, як здобували знання тисячі років тому, коли від уміння вчитися залежало саме життя.

Виставка діятиме вже з 18 червня.

Особливістю виставки й, відповідно, кураторської екскурсії, є використання інсталяцій реконструкцій оригінальних археологічних знахідок. Завдяки цьому відвідувачі зможуть пройтися слідами давніх людей та зіштовхнутись з їхніми труднощами, спробувати себе у старовинних іграх та середньовічній каліграфії.

Тож пропонуємо вам на хвилинку відкласти в бік свій смартфон із сенсорним екраном і зіграти в тавлію, пустити кубаря, а також власноруч зробити напис гусячим пером на папері, чи, скажімо, стилосом (писалом) на восковій табличці.

Реєстрація за телефоном: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00
або https://docs.google.com/…/1fCSTB-EP6cUHKmGMI6l-r…/edit

Вартість: для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування).

Попередня публікаціяУ вінницькому селищі Десна облаштовують енергоощадне освітлення вулиць
Наступна публікаціяУ Вінниці організатори благодійної лотереї зібрали кошти на автівку для ЗСУ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я