Вінничани Богдан Довганюк, Світлана Піскова та Катерина Кравчук перемогли на Міжнародному музичному конкурсі «Talents of the world».

Днями талановиті учні Вінницької дитячої музичної школи №2 зайняли призові місця на ІУ Міжнародному музичному конкурсі «Talents of the world».

Богдан Довганюк посів І місце в номінації духових та ударних інструментів (викладач Ярошенко С.О., концертмейстер Ліпська С.Л.). У номінації народних інструментів І місце виборола Світлана Піскова (викладач Піскова В.В., концертмейстер Ліпська С.Л.) А Катерина Кравчук посіла І місце в номінації народних інструментів (викладач Піскова В.В., концертмейстер Сергеєва І.В.)

Викладачі учнів розповідають, що кожен із юних музикантів талановитий по-своєму. До музики вони прийшли із різних причин, проте разом їх об’єднує цілеспрямованість та віра у власні сили. До прикладу, Богдан Довганюк у музичну школу прийшов ще у семирічному віці. Наразі він учень 6-го класу та неодноразовий стипендіат Вінницької міської ради. Здобував перемоги на престижних конкурсах виконавців на духових інструментах.

Світлана Піскова – учениця 6-го класу й у минулі роки отримувала стипендію мера міста. Відмінниця, лауреатка Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Навіть на літніх канікулах дівчина продовжує розвивати музичний талант та здобувати перемоги на престижних конкурсах.

Активна й цілеспрямована Катерина Кравчук також навчається у 6-му класі й з радістю відвідує кожен урок. Донедавна отримувала стипендію міської ради й наразі робить усе можливе, щоб знову бути серед тих, хто на неї заслуговує.

Попередня публікаціяНа літніх канікулах вінницькі школярі можуть безкоштовно займатись математикою в онлайн школі МАТЕМА
Наступна публікаціяФілія Харківського національного університету внутрішніх справ працюватиме у Вінниці