10 червня на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення про мор риби в річці Південний Буг між селом Лаврівка та Стрижавкою.

Цього ж дня, для обстеження акваторії річки на вказаній ділянці, створили комісію із представників Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Вінницькій області.

Обстежили узбережжя річки Південний Буг на вищевказаній ділянці з відбором проб води для аналізу. При обстеженні акваторії встановили поодинокі випадки загибелі малька риб та зафіксували низький рівень розчинного кисню від 3,2 мг/дм куб. до 3,6 мг/дм куб. при нормативі не менше чотирьох мг/дм куб, — інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

В пробах відібраних вод визначалися основні показники забруднюючих речовин, концентрація яких нормується у водних об’єктах відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я. За результатами аналізу вміст забруднюючих речовин у відібраних пробах не перевищував гранично-допустимого значення.

Попередня публікаціяВелодоріжки, відеонагляд та нова дорога. У Вінниці триває реконструкція вулиці Якова Шепеля
Наступна публікаціяВінничанки які відносяться до вразливих груп населення отримають набори гігієни від UNFPA Ukraine