Що думають вінничани про можливу легалізацію медичного канабісу. Опитування. Відео

Вже найближчим часом в Україні можуть легалізувати медичний канабіс. На початку червня Кабмін України підтримав законопроєкт про його легалізацію.

Що з цього приводу думають вінничани дізнавались журналісти Vinnytsia Press Point.

Здебільшого усі люди, з якими ми спілкувались на вулицях міста не знають в чому різниця між медичним канабісом та нарковмісними коноплями. Отже, більшість опитуваних одразу казали, що ні легалізація це недобре і вони проти. Але якщо в медичних цілях і з жорстким контролем, то напевно потрібно.

В чому різниця

Є суттєва різниця між медичним і канабісом і «травкою» яку палять наркозалежні.

Адже Марихуана, має дві активні речовини – канабідіол (КБД) та тетрагідроканабінол (ТГК), саме від співвідношення цих речовин залежить чи то медичний канабіс, чи рекреаційний.

В медичному за основу береться канабідіол, він має заспокійливі властивості й не викликає залежності. Тоді як в рекреаційному канабісі більше тетрагідроканабінолу, аж до 95%. ТГК – стимулює нервову діяльність викликає психоактивні побічні ефекти та призводить до залежності.

У 2021 законопроєкт відправили на доопрацювання

Голосування за законопроєкт №5596,  про обіг медичного канабісу та його використання хворими, було влітку 2021. Законопроєкт підтримали  184 депутати, проти проголосували – 33, ще 61 утримався. Закон відправили на доопрацювання.

В 2022 році, з початком війни, тема легалізації канабісу знову стала актуальною, адже кількість людей для яких препарат стане необхідним в лікуванні посттравматичних синдромів значно збільшиться після завершення бойових дій.

 

Попередня публікаціяУ Жмеринці сьогодні День жалоби за загиблим Віталієм Вовком
Наступна публікаціяМогилів-Подільські прикордонники отримали необхідне обладнання і матеріали

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я