Вчора, 8 червня, у Вінниці переселенці із Маріуполя провели незабутній, сповнений яскравих вражень день. У Центральному парку імені Миколи Леонтовича діти катались на атракціонах, відвідали екскурсію у планетарії, побували у парку мініатюр «Міні-Вінниця». Відпочинок для родин переселенців із дітьми організували та провели за підтримки Вінницької міської ради, відділу молодіжної політики та центру підтримки переселенців «Я-Маріуполь», про це повідомили в міськраді Вінниці.

Діти поринули у світ мрій та розважались на різних атракціонах. Також, крім забав, для дітей провели екскурсію у планетарій та парк мініатюр «Міні-Вінниця», де пройшли майстер-класи з виготовлення патріотичних браслетів, оберегів, кольорових віял. Ці заходи організували представники відділу молодіжної політики, Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, а також «VinSmart».

У заходах брали участь діти віком від 5-11 років, які разом зі своїми родинами переїхали з окупованого Маріуполя до Вінниці та знайшли тут захист і підтримку.

«Ми з моїм чоловіком та сином надзвичайно задоволені від сьогоднішнього дня. Звісно, ми сумуємо за нашим рідним містом, а особливо мій син сумує за бабусею, дуже шкода, що вона не з нами тут, а там у Маріуполі», – розповіла переселенка з Маріуполя Жанна.

«У нас у Маріуполі ми теж ходили до парку де були атракціони – «Екстрим парк», там було дуже весело проводити час разом із друзями та родиною, на жаль зараз ми вимушені залишити свій дім, своє рідне місто. І зараз наша найбільша мрія – це повернутись додому, туди де було наше мирне життя та щасливі будні й свята», – поділилась своїми враженнями дівчинка Аліна, яка прийшла на захід зі своєю бабусею Мариною.

Діти також переглянули мультфільм у форматі 3D та отримали солодощі. День був насиченим позитивними враженнями, батьки та діти залишились задоволеними та у піднесеному настрої.

Світлини ВМР.

Попередня публікаціяУ Вінниці юнак присвятив свої перемоги на міжнародних музичних конкурсах ЗСУ, а винагороди віддав на благодійність
Наступна публікаціяУ Вінниці запрошують на екскурсію «Легенди Вінницької Єрусалимки»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я