Вчора, 7 червня, місцева пожежна команда селища Брацлав Тульчинського району поповнилася трьома автомобілями. Їх, у якості гуманітарної допомоги для підрозділу територіальної команди вогнеборців передали з гміни Уядз Республіки Польща та від громади міста Нусплінген з Німеччини.

Про це повідомляють в ДСНС Вінниччини.

Питанням оновлення матеріально-технічної бази місцевих вогнеборців, начальник МПК Анатолій Якимчук переймався вже давно, каже, що для того, аби сьогодні громада Брацлава отримала автівки, потрібно було зробити чимало. Оскільки, знайти техніку – це одне, а от перевести її та провести всі необхідні для цього процедури – геть інше. Паливо-мастильні матеріали, «пригон» автівок, їх розмитнення та постановка на облік — питання, які взяла на себе громада селища.

Самі ж надзвичайники кажуть, автомобілі, спецтехніка, яка відсьогодні заступає на бойове чергування в підрозділі місцевих вогнеборців досить гарна, адже серед неї є пожежно-рятувальний та аварійно-рятувальний автомобілі. Вони оснащені всім необхідним для ліквідації пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт. Відсіки заповнені гідним пожежно-техічним обладнанням, серед якого також є пневмоіструмент, спеціальне рятувальне обладнання, аптечки, рятувальні ноші та інше.

Своєю чергою, під час урочистої передачі спецтехніки, головний рятувальник області Руслан Шевчук від Головного управління ДСНС передав вогнеборцям МПК пожежні пояси, сокири та апарати на стисненому повітрі з масками.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці стартувало навчання у десяти групах вивчення мови «Вільна українська»
Наступна публікаціяВінничанин виборов бронзу Кубка світу з кульової стрільби