У Вінниці презентували винаходи спрямовані на безпеку в аграрному виробництві. Про це повідомляє Вінницька міська рада.
На презентації були присутні заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, науковці та фахівці.
«Зараз над планетою нависає загроза голоду, московити засівають нашу землю мінами. Не тільки плуги та борони необхідні нашим аграріям, а й міношукачі, щоб очистити поля. Є випадки загибелі наших аграріїв в країні. Тому наші науковці взялися за нові технічні розробки», – зазначив ректор ВНТУ – Вінницький національний технічний університет професор Віктор Біліченко.
«Мені приємно, що тристоронні меморандум та наша співпраця дала позитивні результати, – поділився заступник міського голови Андрій Очеретний. – Сьогодні Вінниця прийняла 23 підприємства з усієї України. 20 вже розпочали працювати. 10 підприємств саме сільськогосподарського напрямку. Тому дуже важливо спочатку зробити безпечними поля, на котрих вирощуються сільськогосподарські культури. Ми аграрна область, але в нас є все для того, щоб не бути тільки сировинною базою, а й займатися переробкою і бути самодостатніми. Чим більше в Україні буде безпечних полів, тим більше буде роботи».
Він додав, що економіку потрібно відновлювати, адже без повноцінної роботи підприємств неможлива наша перемога. Відтак варто працювати у цьому напрямку й надалі та презентувати такі винаходи по всій Україні. Андрій Очеретний також зазначив, що інновації у Вінниці дуже гарно приживаються.




