Спортсмен з Вінниці встановив особистий рекорд та виграв на змаганнях з легкої атлетики у Іспанії. Про це повідомили на офіційній сторінці Федерації легкої атлетики України https://uaf.org.ua/

Атлет Роман Кокошко виграв змагання зі штовхання ядра – 20.71 м. Переміг українець із п’ятої спроби. Друге місце посів Вілліан Дурадо з Бразилії – 20.49 м. Що ж до інших перемог українців в Іспанії, то харків’янка Катерина Табашник посіла друге місце зі стрибків у висоту (1.81 м), а спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Бризгіна пробігла 400 метрів за 53.64 секунд і фінішувала з цим результатом третьою.
Попередня публікаціяУ Вінниці патрульні склали статистику нетверезих водіїв за останні три місяці
Наступна публікаціяНа Вінниччині горіла покрівля підсобного корпусу виробничного підприємства