На Вінниччині підтримали ініціативу Володимира Зеленського по допомозі малому та середньому бізнесу

Для підприємців і тих, хто лише планує започаткувати власний бізнес стартував конкурс бізнес-ідей “РОБИ СВОЄ”, спрямований на підтримку малого підприємництва в умовах війни.

За словами координаторки проєкту від благодійного фонду “МХП – Громаді”, який є основним донором конкурсу, Вікторії Нагірняк вони вирішили підтримати ініціативу президента України Володимира Зеленського стосовно допомоги бізнесу там, де не йдуть активні бойові дії.

Вікторія Нагірняк
У конкурсі можуть взяти участь як вже реалізовані підприємці, які потребують підтримки під час війни, так й ті, хто має оригінальні та інноваційні ідеї для створення бізнесу, але потребує стороннього фінансування. Крім того, організатори конкурсу закликають подавати заявки бізнес-ініціативним військовослужбовцям та членам їх родин, – підкреслила керівниця відділу національних проєктів «МХП – Громаді».

Ганна Тарасевич

Загалом агрохолдинг МХП розподілить на грантовій основі 3,5 млн грн. між учасниками, які подадуть заявку та пройдуть відбір конкурсної комісії.

Термін подачі заявок необмежений, тобто заявки прийматимуть до того часу, доки усі 3,5 млн грн. не будуть розподілені між переможцями.

Розмір фінансової допомоги
не перевищуватиме 100 тисяч грн. на одного учасника., найменша сума гранту становить 50 тисяч гривень.

Крім того, керівники Благодійного Фонду “МХП-Громаді” запевнили, що Фонд продовжить благодійну допомогу біженцям і переселенцям на Вінниччині, попри початок конкурсу для підприємців.

Тетяна Волочай
Як зазначила Тетяна Волочай, системна підтримка людей, які потребують допомоги продовжується. Зокрема днями було доставлену чергову гуманітарну допомогу в громади Вінниччини: Теплик, Гайсин, Бершадь і Тростянець.


Вікторія Нагірняк
також розповіла про можливість створення спільних проєктів з МХП, зокрема у сфері зеленої енергетики, яка активно впроваджується у Вінницькій області.

Конкурс бізнес-ідей “РОБИ СВОЄ” – це модифікація попереднього проєкту підтримки малого бізнесу від МХП, який вперше відбувся у 2016 році – “Село: кроки до розвитку”. Натомість  вирішальний вплив на умови та пріоритети конкурсу “РОБИ СВОЄ” справило вторгнення на українську територію та розв’язана Росією повномасштабна війна проти України.  Саме тому цього року географічні рамки проекту значно розширились.

Довідково. За шість років Благодійний Фонд “МХП-Громаді” в рамках проєктів підтримки малого бізнесу профінансував понад 250 ідей на загальну суму у понад 11 млн грн.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться велоквест «Шалені педальки»
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліцейські розшукують зниклу 12-річну дівчину

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я