Фахівці комунального підприємства «Інститут розвитку міст» запрошують всіх охочих на кулінарний майстер-клас. Учасники заходу будуть досліджувати особливості подільської кухні та готувати страви разом з гастрогідесою Оленою Павловою. Майстер-клас відбудеться у понеділок, 6 червня, о 15:00 у ресторані «Влтава».

«Вінниця – інтеркультурне місто, яке гостинне до кожного, воно має свої традиції та цінності. Особливе місце в цьому посідає подільська кухня з її різноманіттям страв. Ми хочемо надати можливість ближче познайомитися з особливостями подільської кухні тим, хто обрав наше місто для тимчасового чи постійного проживання», – розповідає менеджерка проєктів КП «Інститут розвитку міст» Юлія Кашпрук.

Майстер-клас відбудеться у понеділок, 6 червня, о 15:00 у ресторані «Влтава» (вул. Визволення, 8). Можлива кількість учасників – 15 людей. Для того, щоб взяти участь у заході, необхідно попередньо зареєструватись за номером (067) 706 70 51.

Захід відбудеться в рамках впровадження «Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» за сприяння Урядів Німеччини та Швейцарії).

Попередня публікаціяНа Вінниччині в Калинівській громаді прощатимуться з двома захисниками
Наступна публікаціяУ Вінниці запрошують до групи підтримки людей, які чекають рідних з війни