З початком повномасштабної війни в Україні багато підприємств вимушено призупинили свою роботу, а деякі – почали перевозити свої потужності в інші міста країни. Чимало обрали Вінницю як майданчик для можливого переміщення бізнесу. Станом на 26 травня до Вінниці релоковано 22 підприємства, 18 – вже запустили свою роботу. Серед них – і компанія «Staleks» з Харківщини. Підприємство є одним з лідерів у сфері виробництва інструментів та аксесуарів для б’юті-індустрії не тільки в Україні, але й у світі.

Завод «Staleks» спеціалізується на виробництві інструментів та аксесуарів для сфери краси. Асортимент компанії широкий – нараховує понад 50 номенклатурних видів: від професійного манікюрного інструменту – до шкіряних аксесуарів. До війни на підприємстві працювало понад 1700 фахівців, які щодня створювали майже 30 000 одиниць продукції.

Через ракетні удари та постійні обстріли Харкова, керівництво підприємства вирішило евакуювати свій бізнес і переїхати у більш безпечний регіон. У березні обрали Вінницю для перевезення своїх потужностей. Міська рада допомогла з підбором приміщення, надала допомогу з пошуку житла для їх співробітників. Впродовж квітня підприємство власними силами перемістило обладнання з Харкова до Вінниці та розпочало налагодження виробничого процесу.

«Переїзд у нас зайняв буквально півтора місяця. 9 травня ми запустили виробництво. Поки що виготовляємо лише манікюрні ножиці і це, певно, лише 30% від попередніх об’ємів. Ми б хотіли до кінця року вийти на попередні об’єми виробництва, продажі. Перша задача – наростити об’єми випуску манікюрних ножиць, адже ринок їх дуже сильно потребує. Пінцети для вій, брів так само дуже важливі. Ми буквально з наступного тижня розпочнемо у Вінниці їх випускати. Також хочемо відновити випуск стоматологічного інструменту і косметологічних лопаток. Думаю до кінця року у повному об’ємі запустимо виробництво і фрезерної продукції: пилочки, полірувальні матеріали для манікюру тощо», – каже заступник директора компанії «Staleks» Тимур Тодуа.

Тож попри війну, підприємство збільшує свої потужності. Тимур Тодуа додає, що у Вінниці – позитивний бізнес-клімат, і є всі можливості для розвитку підприємства.

Попередня публікаціяНа Вінниччині затримали нетверезого чоловіка, який гуляв берегом річки з гранатою
Наступна публікаціяКомандиру танкової роти з Вінниччини присвоїли звання Герой України

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я