Відділ молодіжної політики спільно з курсантами Вищого професійного училища ЛДУ БЖД та Вінницька Молодіжна Рада долучилися до прибирання берегу водойми – річки Дьогтянець, у рамках проекту “Малі річки Вінниці”.

«До річки Дьогтянець можна було б приходити та відпочивати місцевим. Проте тут все засмічено старими шинами, пластиком та домашніми відходами. Після прибирання – річка буде швидше текти та потрапляти вже в інші водойми без сміття. І сподіваємось, що все що ми робимо і показуємо – допоможе людям підвищити свою еко-свідомість та не смітити в місті», – говорить учасник толоки з Вінницької молодіжної ради Валентин.

«Закликаємо мешканців громади бути еко-свідомими: прибирати сміття біля своїх будинків, не засмічувати водойми та долучатися до прибирань. А також – не підпалювати траву та листя», – говорить курсант вищого професійного училища ЛДУБЖ Ілля Рихліцький.

Проєкт «Малі річки Вінниці» прописаний в Стратегії Вінниці 3.0.

«Молодь вже розуміє, що якщо ти тут прибрав, то вже ніколи смітити не будеш. А також дають поради та своїм прикладом заохочують й інших громадян долучатись до толок. Бо знаємо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!», – говорить начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Попередня публікаціяУ Вінниці можна одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт
Наступна публікаціяДе у Вінниці можна зробити щеплення від інфекційних хвороб

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я