У Вінниці відбулися майстер-класи з малювання та авіамоделювання. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У Центрі регулярно проводять роботу із дітьми, що оселились у Вінниці, втікаючи від війни. Викладачі підбирають різні техніки малювання, щоб відвідувачам гуртків було цікаво.
Цього разу хлопчики та дівчата вчились малювати за допомогою пензлів та ватних паличок бузок. Кожен вклав у малюнок частинку своєї душі, а багато хто вже знав кому його подарує. Також відбувся майстер-клас з авіамоделювання. Діти власноруч створювали моделі літаків. Як розповіли учасники заняття, їм було дуже цікаво, більшість з них створювали такі моделі вперше.
«Колись таке моделювання було доступним тільки дорослим людям з інженерною освітою. Але потім в дитячих магазинах з’явились різні моделі літаків, які можна було зібрати самому. Зараз для створення моделей не обов’язково купувати готовий набір, сконструювати апарат можна з нуля, використовуючи фантазію та досвід викладача гуртка з авіамоделювання», – каже викладач гуртку Микола Собчук.
«Після того, як діти виготовили моделі літачків, вони одразу спробували їх запустити. Змагались чий пролетить довшу відстань», – зазначив директор мережі КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира. «Творчі заняття сприяють розвитку здібностей дітей, розкривають творчий потенціал. Також – дають можливість навчитись нових технік, відпочити, поспілкуватись і повірити у свої можливості», – каже начальниця Відділ молодіжної політики ВМР Юлия Мончак.
Попередня публікаціяНемирівська міська лікарня отримала сучасний операційний стіл-трансформер і наркозно-дихальний апарат
Наступна публікаціяДо Вінниці переїхало вже 20 підприємств з евакуйованих міст

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я