Днями у польському місті Хелм відбувся дитячий турнір з греко-римської боротьби. Він зібрав спортсменів з п’яти країн світу. Загалом майже 200 учасників виступали на борцівських килимах. Вінничанин Матвій Іщенко взяв участь у змаганнях та виборов першість у своїй ваговій категорії.

11 річний Матвій Іщенко – вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». Хлопчик займається греко-римською боротьбою з семи років.

«Цьогоріч Матвій показав значний підйом у цьому виді спорту та гарні результати. Спортсмен отримав золото у дитячому турнірі з греко-римської боротьби. Макар неодноразово ставав чемпіоном та призером на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За ці майже 3 місяці він весь час активно тренується та представляє Україну на спортивній арені, виборюючи медалі. До цього турніру борець посів друге місце на чемпіонаті Варшави та третє – на чемпіонаті Польщі у своїй ваговій категорії. Його успіх не випадковий, адже спортсмен наполегливо тренується та має хорошу підготовку», – розповідає тренер-викладач МКДЮСШ «ВІННИЦЯ» В’ячеслав Орлюк.

Попередня публікаціяДеколонізація. Вінничани можуть надати пропозиції про перейменування топонімів
Наступна публікаціяСьогодні для вінничан розпочалось підтвердження складання національного мультипредметного тесту