Днями у польському місті Хелм відбувся дитячий турнір з греко-римської боротьби. Він зібрав спортсменів з п’яти країн світу. Загалом майже 200 учасників виступали на борцівських килимах. Вінничанин Матвій Іщенко взяв участь у змаганнях та виборов першість у своїй ваговій категорії.

11 річний Матвій Іщенко – вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». Хлопчик займається греко-римською боротьбою з семи років.

«Цьогоріч Матвій показав значний підйом у цьому виді спорту та гарні результати. Спортсмен отримав золото у дитячому турнірі з греко-римської боротьби. Макар неодноразово ставав чемпіоном та призером на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За ці майже 3 місяці він весь час активно тренується та представляє Україну на спортивній арені, виборюючи медалі. До цього турніру борець посів друге місце на чемпіонаті Варшави та третє – на чемпіонаті Польщі у своїй ваговій категорії. Його успіх не випадковий, адже спортсмен наполегливо тренується та має хорошу підготовку», – розповідає тренер-викладач МКДЮСШ «ВІННИЦЯ» В’ячеслав Орлюк.

Попередня публікаціяДеколонізація. Вінничани можуть надати пропозиції про перейменування топонімів
Наступна публікаціяСьогодні для вінничан розпочалось підтвердження складання національного мультипредметного тесту

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я