Поліцейські Вінниччини задокументували злочинні дії колишньої посадовиці, яка сприяла незаконному відчуженню частини квартири.

19 травня поліцейські повідомили про підозру колишньому державному реєстратору однієї із сільських рад Могилів-Подільського району. 34-річна жінка шляхом вчинення несанкціонованих дій в державних реєстрах завдала матеріальної шкоди більш як на 300 тисяч гривень.

Як розповів заступник начальника слідчого управління обласного главку поліції Едгар Папікян, інформацію про причетність жінки до незаконних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та реєстрі обтяжень нерухомого майна, отримали працівники кіберполіції у Вінницькій області.

Під час проведення процесуальних дій інформація знайшла своє підтвердження. Санкціонований обшук слідчі обласного главку проводили 10 травня за місцем проживання жінки. Оперативний супровід досудового розслідування здійснюють кіберполіцейські Вінниччини.

У зловмисниці вилучили комп’ютерну техніку зі слідами вчинення протиправних дій, зокрема програмне забезпечення для авторизації та подальшого внесення змін до Державного реєстру.

Вилучене направлено для проведення комп’ютерно-технічних експертиз.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї). Санкція статі передбачає позбавлення волі строком до шести років, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці дітям-переселенцям влаштували у подорож містом на Везунчику. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині три підприємства сплатили відшкодування за порушення нормативів ваги при перевезенні вантажів