Home Новини У вінницьких школярів навчальний рік закінчиться 3 червня

У вінницьких школярів навчальний рік закінчиться 3 червня

0
У вінницьких школярів навчальний рік закінчиться 3 червня

Цей навчальний рік однозначно відрізняється від попередніх. Оскільки діти закінчують навчання в умовах воєнного часу, в усіх закладах освіти Вінницької МТГ вирішили, що останній дзвоник відбудеться на початку літа – 3 червня.

Документи для школярів по закінченню дев’ятого та одинадцятого класів уже замовили. Попередньо, отримати їх можна з 10 червня, повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради.

“2021-2022 навчальний рік закінчується в онлайн форматі, наразі проходить підсумкове оцінювання учнів. Це вимагають реалії воєнного часу, ознакою якого є і діти з-поміж ВПО, що долучились до навчання в школах громади, на сьогодні їх нараховується 1081 дитина”, – говорить директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Передбачити в якій формі буде відбуватися навчання у майбутньому навчальному році поки складно, – додає Оксана Яценко. Втім набір у перші класи вже триває.

“Зараз ми не можемо передбачити, в онлайн чи офлайн-форматі проходитиме навчання у новому навчальному році. Про це поки що рано говорити. Зараз триває приймання документів до перших класів, маємо вже понад 3500 тисяч першачків, з яких 36 – це діти з родин ВПО. Приймання документів триватиме по 31 травня включно”, – зазначила Оксана Яценко.

Нагадаємо, цьогоріч Міністерство освіти і науки своїм наказом скасувало державну підсумкову атестацію для учнів четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів, і, як відомо, ЗНО теж замінено на мультинаціональний тест. Він містить 60 питань.