У вінницьких школярів навчальний рік закінчиться 3 червня

Цей навчальний рік однозначно відрізняється від попередніх. Оскільки діти закінчують навчання в умовах воєнного часу, в усіх закладах освіти Вінницької МТГ вирішили, що останній дзвоник відбудеться на початку літа – 3 червня.

Документи для школярів по закінченню дев’ятого та одинадцятого класів уже замовили. Попередньо, отримати їх можна з 10 червня, повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради.

“2021-2022 навчальний рік закінчується в онлайн форматі, наразі проходить підсумкове оцінювання учнів. Це вимагають реалії воєнного часу, ознакою якого є і діти з-поміж ВПО, що долучились до навчання в школах громади, на сьогодні їх нараховується 1081 дитина”, – говорить директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Передбачити в якій формі буде відбуватися навчання у майбутньому навчальному році поки складно, – додає Оксана Яценко. Втім набір у перші класи вже триває.

“Зараз ми не можемо передбачити, в онлайн чи офлайн-форматі проходитиме навчання у новому навчальному році. Про це поки що рано говорити. Зараз триває приймання документів до перших класів, маємо вже понад 3500 тисяч першачків, з яких 36 – це діти з родин ВПО. Приймання документів триватиме по 31 травня включно”, – зазначила Оксана Яценко.

Нагадаємо, цьогоріч Міністерство освіти і науки своїм наказом скасувало державну підсумкову атестацію для учнів четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів, і, як відомо, ЗНО теж замінено на мультинаціональний тест. Він містить 60 питань.

Попередня публікаціяУ Вінниці не відкриють міські пляжі до закінчення воєнного стану
Наступна публікаціяУ Вінниці створили квітковий герб України на схилі Замкової гори

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я