Не зброю чи засоби захисту, а різноманітні корисні інструменти зібрали у гуманітарному штабі на Вінниччині і відправили на передову десантникам. Вони зараз неподалік від лінії фронту облаштовують місце дислокації.
Десантники облаштовують територію, і за допомогою звернулися до волонтерів Благодійного фонду «МХП-Громаді» та нардепа Миколи Кучера. І вже до десантників виїхали інструменти: 10 бензопил та 10 мотокіс вже у військовій частині.
«Завдяки злагодженій роботі Фонду “МХП-Громаді” та нашої громадської організації “Соціальний центр МХП” нам вдається оперативно виконувати прохання військових.
Щотижня передаємо продукцію для різних волонтерських організацій та військових частин. Дякуємо нашим захисникам. Разом до перемоги!», – повідомив Микола Кучер у дописі в Фейсбуці.
Щотижня передаємо продукцію для різних волонтерських організацій та військових частин. Дякуємо нашим захисникам. Разом до перемоги!», – повідомив Микола Кучер у дописі в Фейсбуці.