З перших днів війни Вінниця стала прихистком для багатьох хто залишився без домівки. Близько 7% усіх ВПО з різних куточків України вирішили зупинитися саме на Вінниччині та облаштувати своє життя тут. Зокрема, у Вінницькій МТГ зареєструвалося вже понад 36 тисяч людей.

Сьогодні, 17 травня, Міжнародна організація з міграції у співпраці із ГО “Спільна справа” доставили до трьох Колективних центрів розміщення ВПО понад 50 гігієнічних наборів, що включають не лише засоби особистого догляду та гігієни, але й набори постільної білизни, засоби для прання, миття посуду тощо.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко додає, що це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН для вимушених переселенців, яких розмістили у центрах постійного проживання та транзитного проживання ВПО.

“Зараз ми отримали санітарно-гігієнічні набори та набори постільної білизни. Це необхідно, щоб забезпечити побут внутрішньо-переміщених осіб. Адже люди приїжджають, люди виїжджають, і кожному з них потрібне чисте і зручне місце для ночівлі. Ми розуміємо, що ці центри для деяких людей є останнім часом постійним місцем проживання, тому в планах покращити умови для їхнього прожиття”, – говорить Оксана Яценко. – Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу й сподіваємося на подальшу співпрацю”.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці оголосили збір книжок українською мовою для дітей, які виїхали за кордон
Наступна публікаціяЗ Вінниці до Чернігова курсуватиме щоденний потяг

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я