Адміністратори комунального підприємства «Вінницякартсервіс» допомагають людям оформити пільгову Муніципальну картку вінничанина, отримати вже замовлену картку, залишити картку для діагностики та ремонту (послуга безкоштовна), надають консультацію щодо користування пільгами в громадському транспорті міста.

Для отримання карти вінничанина при собі необхідно мати документ, який підтверджує особу.

Для оформлення пільгових карт для проїзду в громадському транспорті потрібно мати з собою паспорт громадянина України/посвідка на проживання з реєстрацією у Вінницькій МТГ або довідка внутрішньо переміщеної особи, реєстраційний номер облікової картки платника податків та документ, що підтверджує наявність пільги для проїзду в громадському транспорті.

Для уникнення черг, КП «Вінницякарсервіс» щоденно здійснює розсилку СМС-повідомлень на телефони вінничан, чиї картки передано у Прозорий офіс для видачі. Це значно економить час людей та фахівців підприємства.

Якщо ви не маєте змоги забрати картку – вона зберігатиметься у КП «Вінницякартсервіс».

Нагадуємо, що, як і раніше, придбати неперсонфіковану картку вінничани, а також здійснити поповнення інших категорій Муніципальних карт можна в пунктах продажу та поповнення поблизу зупинок громадського транспорту. Їхні адреси можна переглянути за посиланням: https://et.vn.ua/buy-offline.

Оформити картку вінничанина для учнів та студентів можна на сайті et.vn.ua в розділі «Замовити картку». На цьому ж сайті можна поповнити карту. Крім того, поповнити можна й через мобільний додаток «Е-квиток Вінниці», термінали самообслуговування EasyPay, Ibox.

«У разі онлайн-поповнення, кошти зараховуються неавтоматично. Для їх активації, не менш ніж через 30 хв, на валідаторі потрібно натиснути кнопку «Інфо» – піднести картку — на табло висвітись напис «Поповнення активовано». І лише після цього можна розраховуватись за проїзд», – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до КП «Вінницякартсервіс» за номером 0 800 330 155.

Посилання на соціальні мережі КП «Вінницякартсервіс»:

Телеграм: https://t.me/Vinnytsiakartservis

Фейсбук: https://www.facebook.com/VinnytsiaKS

Інстаграм: https://www.instagram.com/e_kvytok_vinnytsia/

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудуться майстер-класи для дітей переселенців «Традиційні страви подільської кухні»
Наступна публікаціяНа Вінниччині провели конкурс патріотичної пісні