У Вінниці на Пирогова горіла квартира. Про це повідомляє ДСНС.
Ранок 15 травня для мешканців п’ятиповерхівки на вул.Пирогова, що в мікрорайоні Поділля, розпочався з їдкого запаху диму та звуку сирен спецавтомобілів ДСНС. Зайнялося в 4-кімнатній квартирі на другому поверсі багатоквартирного будинку.
До рятувальників повідомлення про пожежу надійшло о 6:44. Подзвонила жінка та повідомила, що в помешканні її сестри, яка проживає з сином виникла пожежа. Прибувши на місце події, надзвичайники встановили, що ще до прибуття підрозділів Служби порятунку, 52-річна власниця квартири разом із 24-річним сином самостійно вийшли з задимленого помешкання на вулицю. Саме ж загоряння виникло в одній із кімнат квартири на площі 20 кв.м
Силами бійців ДСНС пожежу локалізовано о 7:05, а о 7:11 ліквідовано. Вогонь знищив внутрішнє оздоблення кімнати, побутову техніку, меблі та домашні речі. Ймовірна причина виникнення загоряння – необережність під час куріння власницею квартири.
До ліквідації пожежі залучалося 14 чоловік особового складу та чотири одиниці спецтехніки.