На Вінниччині на одному з підприємств забруднили землю тваринними відходами. Про це повідомляє Вінницька обласна прокуратура.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Спеціалізованої екологічною прокуратури Вінницької обласної прокуратури Калинівським міськрайонним судом Вінницької області ухвалено вирок виконувачу обов’язків директора – головному інженеру одного з державних підприємств Вінниччини за забруднення земель речовинами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля.

Прокурорами у суді доведено, що посадова особа, яку уповноважено дотримуватись спеціальних правил щодо запобігання  забрудненню земель, протягом тривалого часу неодноразово надавала вказівки здійснювати розміщення побічних продуктів тваринного походження на необладнаній території за межами підприємства. Це призвело до накопичення відходів та забруднення небезпечними речовинами 1,3 га земель, що, за висновком експертизи, створило небезпеку для людей та довкілля, а також заподіяло матеріальної шкоди на понад 1 мільйон гривень.

Судом обвинуваченого визнано винним, йому призначено покарання у виді штрафу в сумі 32 тисячі гривень та стягнено витрати, понесені під час досудового розслідування у сумі 13 тис. грн.

Також прокуратурою раніше пред’явлено позов про заборону діяльності згаданого підприємства, у зв’язку з систематичними порушеннями ним природоохоронного законодавства та відсутністю позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля. Справа наразі розглядається Окружним адміністративним судом міста Києва.

Попередня публікаціяУ Вінниці проведуть кулінарні майстер-класи для дітей-переселенців
Наступна публікаціяУ Вінниці оперативники вилучили наркотики у раніше судимого вінничанина

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я