Мілітарну ляльку-мотанку запрошують виготовити у МЦ «Квадрат». Майстер-клас відбудеться завтра, 11травня, початок о 14:00.
«Одним з найбільш поширених предметів-оберегів на території України є лялька-мотанка. Особливою вона стане саме через те, що буде зроблена у військовому стилі. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справжній амулет і талісман», – зазначають організатори.
Майстриня Олена Костюк організує справжню творчу подорож у наше історичне минуле та навчить створювати ляльки-мотанки за давніми українськими традиціями на сучасний лад.
Учасників просять взяти голки, нитки коричнево-зеленого кольору, ножиці, наперстки.
Молодіжний центр “Квадрат” (вул. Театральна, 15)
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/abWigLro7h7FNsvGA