Втілена у 2015 році компанією МХП в співпраці з Ладижинською міською радою соціальна ініціатива підтримки пенсіонерів Ладижина, у нових реаліях сьогодення вже за сприяння БФ «МХП-Громаді» розширює свою діяльність. Нині як ніколи важливо підтримувати один одного та допомагати!

Відтепер у Соціальному магазині почнуть обслуговувати також і внутрішньо-переміщених осіб. Кожен, хто рятуючись від російської агресії знайшов тимчасовий прихисток у Ладижині, Лукашівці, Василівці, Заозерному та селищі Губник, отримає спеціальну пластикову карту для здійснення покупок у Соцмагазині, – повідомляє БФ «МХП-Громаді».

Щомісяця внутрішньо-переміщені особи, яких в Ладижині вже більше 2 тисяч, зможуть придбати тут до 4 кг м’яса птиці (ТМ “Наша ряба”), два літри олії та 10 буханок хліба (протягом місяця) за суттєво нижчими цінами.

У пресслужбі Фонду зазначили:

Ми переконані, що всебічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб у громадах – це двосторонній процес, де спільна робота місцевої влади та соціально-відповідального бізнесу створює максимально ефективні механізми допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Такі проекти як «Соціальний магазин» реалізовуються підприємствами МХП спільно з БФ «МХП-Громаді» й у форматі мобільного магазину, забезпечуючи продуктами харчування за пільговими цінами в багатьох громадах України. Залишаємось разом, бо разом – ми сила! Перемога Україні!

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вінничани подякували соціально відповідальному бізнесу і волонтерам за підтримку.

Більше читати: У Вінниці бізнес та волонтери опікуються захисниками і надають допомогу вінничанам

Попередня публікаціяНа Вінниччині з-під трактора рятувальники дістали 46-річного водія. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині знайшли 88 міліметровий артилерійський снаряд

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я