«У січні-квітні 2022 року платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 238,4 млн грн військового збору», – повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Посадовиця наголосила, що зазначена сума на 38 9 млн грн або на 19,5 відсотків більша від суми військового збору, що була сплачена впродовж чотирьох місяців 2021 року.

Принагідно Оксана Домерат зауважила, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці, повідомляють в ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяЗ Вінниці в Миколаїв відправили 420 тонн питної води в шестилітрових пляшках
Наступна публікаціяВінничанин увійшов у трійку лідерів серед юніорів Кубку Світу з веслувального слалому