У Вінниці підприємство УТОС безоплатно надасть приміщення виробникам переїхавшим із «гарячих» точок. Про це повідомляє Пресцентр Вінницької обласної організації УТОС.

Площа виробничого корпусу підприємства УТОС сягає п’яти тисяч квадратних метрів. В наявності – вантажні ліфти, власна підстанція на 1 МВт/год. Є гальванічний цех із сухим фарбуванням, адмінкорпус, швейний цех тощо.  Колись на нашому підприємстві працювало 750 осіб, а зараз в кілька разів менше. Тому вільних приміщень не бракує. В адмінкорпусі ми готові розмістити виробництво нових потенційних партнерів.
Також наразі не використовується приміщення столової – там можна було б розмістити міні-пекарню або налагодити випуск напівфабрикатів. Наші незрячі працівники могли б ліпити вареники, млинці тощо. У швейному цеху наразі працюють три швачки, але за наявності перспективного проєкту і лекал від партнерів ми могли б набрати додаткових працівників. Можемо й шити й одяг для військових – приміром, «розвантаження», – продовжує Костянтин Ільніцький.
Водночас Костянтин Ільніцький не готовий здавати в оренду приміщення очолюваного ним підприємства. Таке вже пропонували, але ця пропозиція не знайшла підтримки. Мова йде виключно щодо спільного виробництва, у якому частково будуть задіяні вінничани з інвалідністю.
-Традиційна оренда нам не цікава. Ми готові надавати приміщення виробникам, які перемістили своє підприємство до Вінниці, безоплатно!
Але водночас важливо, щоб у процесі виробництва задіювали незрячих.
Вони спроможні випускати майже будь-яку продукцію. Вібраційні насоси наші незрячі створюють від «а» до «я». Їм по силам виконувати монотонні роботи щодо зборки різних виробів (приміром, кип’ятильників).
А слабозорі можуть працювати навіть на деяких станках, – наголосив Костянтин Ільніцький.
Попередня публікаціяУ Вінниці затримали водія з підробленими водійськими правами
Наступна публікаціяНа Вінниччині запустять додатковий денний рейс потягу сполученням Гайворон-Рудниця

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я