У Вінниці триває Всеукраїнський творчий марафон «Все буде Україна». Від початку його проведення, за 15 днів, організатори отримали понад 1000 робіт.

Роботи різні за стилями та жанрами, це і відео з театральними виставами, авторські пісні та вірші, танці, світлини картин, різноманітних виробів та аплікацій. Роботи учасників публікують на фейсбук сторінці Вінницької міської централізованої бібліотечної системи за хештегом #Марафон_ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!

«Сьогодні народжується нове покоління талантів. Учасники виражають свої емоції та бажання перемоги через творчість і це надихає та підтримує моральний дух Українців», – розповідає директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Подання конкурсних робіт триває до 30 квітня

Роботи та відео записи приймають на Viber та Telegram та за номерами: 0938050238 (Людмила), 0730502350 (Ярослава), 0685466010 (Катерина).

Чи на електронну адресу: [email protected]

Потрібно вказати ім’я, прізвище, вік учасника та місто або країну, звідки надіслана робота, назву роботи та електронну адресу для відправлення диплома учасника творчого марафону.

Попередня публікаціяНа Вінниччині екоінспекція знайшла більше 42 тисяч метрів стихійних звалищ
Наступна публікаціяВінниця отримала гуманітарну допомогу з Північної Македонії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я