Відповідне рішення було спільно прийнято під час зустрічі очільника області з Валентином Коваленком  – директором заводу холодильного обладнання «ГРІН КУЛ», яке входить до промислово-фінансового холдингу «UBC Group».

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Їхнє підприємство опинилось безпосередньо у зоні бойових дій – у Харкові та Дергачі. Релокація українських виробництв за підтримки держави – це програма Уряду, за якою переміщують підприємства свої потужності до безпечних областей України. Вінниччина – одна з таких», – зауважив Сергій Борзов.

За його словами, 68 заявок підприємств уже опрацьовано Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА.

Наразі 8 підприємств переїхали (3 уже працюють), а ще 13 – на різних стадіях транспортування.

«З початку дії програми сформували бази вільних виробничих приміщень та інших приміщень різної форми власності, різного розміру та характеристик, яка налічує наразі понад 270 пропозицій», – інформує Начальник ОВА.

Якщо ви є власником вільних виробничих приміщень та складів – заповніть форму, розміщену на фейсбук-сторінці Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА.

Запропоновані вами об’єкти згодом будуть опрацьовані та надані на розгляд підприємств, які бажають перемістити свій бізнес на Вінниччину.

https://auction.e-tender.ua/#/register

За наказом Начальника ОВА було створено робочу групу з питання релокації та супроводу таких суб’єктів господарювання.

Попередня публікаціяФігуранти справи про держзраду, яких судитимуть на Вінниччині, воювали на боці окупантів
Наступна публікаціяЗа минулу добу рятувальники Вінниччини загасили 20 пожеж в екосистемах