Home Новини У Вінниці відновлюють роботу перукарні, СТО та кав’ярні

У Вінниці відновлюють роботу перукарні, СТО та кав’ярні

0
У Вінниці відновлюють роботу перукарні, СТО та кав’ярні

Сьогодні 33-й день героїчного протистояння українців російським загарбникам. Початок нового тижня у Вінниці розпочався спокійно. Громадський транспорт вийшов на маршрути за графіком. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що комунальні служби працюють в режимі 24/7, щоб у вінничан в будинках було світло, вода, тепло, газ. Вимушені аварійні відключення ліквідовують якомога оперативніше. Комунальники стежать, щоб у місті було чисто та охайно. Також продовжують роботу з очищення громадських криниць.

Також Сергій Моргунов розповів, що все більше закладів та підприємств Вінниці розпочинають роботу у звичному режимі.

«Більшість магазинів, аптек відкриті. Бізнес також відновлює роботу: знову відкриваються перукарні, станції техобслуговування, кав’ярні, майстерні тощо», – сказав Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що на вулицях міста правопорядок забезпечують посилені патрулі правоохоронців. Крім того, наголосив, що до Вінниці продовжують їхати переселенці з регіонів, які потерпають від рашистських обстрілів.

«За вихідні у прозорих офісах зареєструвались ще тисяча вимушених переселенців. Загалом у нашій громаді стали на облік вже майже 5,5 тисяч людей, які виїхали з територій, де ведуться бойові дії. Важливо, щоб ці сім’ї не тільки отримували відповідне соціальне забезпечення, а і могли розраховувати на розуміння і чуйне ставлення від кожного з нас. У складних умовах воєнного часу місто повинно жити і працювати. З часів Давнього Риму відомий вислів: «Де єдність – там перемога». Разом ми наближаємо перемогу. Слава нашим захисникам! Слава Україні!» – наголосив Сергій Моргунов.