Другий тиждень поспіль у Вінниці дорожні служби проводять поточний ремонт доріг із застосуванням спеціальних пристроїв, – рециклерів, – та використанням технології так званого «холодного асфальту». Що дозволяє продовжити терміни експлуатації дорожнього покриття та запобігти його руйнуванню через перепади температур в міжсезонний період. Ці роботи уже проведені на 23 вінницьких вулицях, площах та проспектах.

 «В першу чергу це магістральні вулиці, де пролягають основні маршрути громадського транспорту, а також дороги з інтенсивним трафіком. Зокрема, вже провели ці роботи на вулицях Соборній, Келецькій, Пирогова, Брацлавській, 8-го Березня, проспектах Коцюбинського і Юності, площі Гагаріна, на Хмельницькому, Немирівському і Барському шосе та багатьох інших. Загалом 23 вулиці, – розповів заступник міського голови Микола Форманюк. – В планах ремонтних робіт до кінця цього тижня ще 8 вулиць».

Упродовж середи-п’ятниці дві бригади, які виконують ремонт з допомогою рециклерів, працюватимуть на вулицях: Ширшова, Бевза, Маяковського, Стеценка, Чумацькій, Молодогвардійській, Станіславського та 2-му провулку Хмельницького шосе.

Попередня публікаціяВінницьких журналістів закликають подбати про свою безпеку
Наступна публікаціяУ Вінниці на вокзалі двоє раніше судимих чоловіків скоїли грабіж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я