Від польського міста-побратима Кельце Вінниця отримала понад 5 тонн гуманітарного вантажу. У пакунках – продукти, дитяче харчування, вода, спальники, каремати, одяг та засоби гігієни. Про це у своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що це вже п’ятий вантаж до Вінниці з міста-побратима у Польщі.

«Загалом кельчани зібрали понад 5 тонн потрібних речей. Допомога з нашого міста-побратима приходить з перших днів повномасштабного вторгнення путінських військ в нашу країну. У нашому гуманітарному хабі пакунки сортують і далі розподіляють за потребами, які оновлюються щодня. Координуємо нашу роботу з колегами з інших міст, які потерпають від рашистських обстрілів. Коли ми згуртовані – країна сильна, як ніколи. І ми разом будемо чинити опір і разом будемо йти до перемоги. І ми знаємо, що за кордоном ми маємо друзів і партнерів, які підтримують нас. Дякую, Кельце! Все буде Україна!» – каже Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяОкупанти грабують цивільне населення і вихваляються цим своїм жінкам
Наступна публікаціяУ Вінниці обговорили можливості співпраці з представниками міжнародної організації «Лікарі без кордонів»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я