Майже 127 гектарів родючого ґрунту винищено у Вінницькій області за минулу добу.
Загалом 77 пожеж в екосистемах загасили надзвичайники на Вінниччини станом на ранок 20 березня.

Рятувальники наполегливо просять розглянути такі пожежі як не окрему подію, а як компонент війни, який впливає на створення негативного фону і тилу та розцінюється як диверсія.

Повідомлення рятувальників поширив у своєму Фейсбуці начальник військової адміністрації Вінницької області Сергій Борзов.

«Це тоді, коли в нашій країні війна! Це тоді, коли абсолютно весь особовий склад несе службу в посиленому варіанті! Невже варто залучати ресурс Служби порятунку та витрачати додаткові кошти, які зараз так необхідні країні?», – йдеться у повідомленні.

«Весь колектив рятувальників вінницького гарнізону вкотре звертається до свідомих вінничан, якщо ви бачите будь-яких підозрілих людей, які без жодних підстав зупиняються в полях чи біля сухостою, негайно повідомляйте в поліцію за номером 102. Якщо ж ви вже бачите дим та полум’я, одразу дзвоніть до рятувальників за номером 101».

Попередня публікаціяВ будинку для незрячих відновили бомбосховище і переобладнали його у затишне місце для відпочинку
Наступна публікаціяЗ Вінниччини в замаскованих під гуманітарний вантаж фурах намагались вивезти майно російського підприємства. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я