До Вінницької громади продовжує надходити гуманітарна допомога з різних міст світу. Відтак, Вінниця працює в режимі гуманітарного хабу. Волонтери формують вантажі з найнеобхіднішим у міста, де ведуться активні бойові дії. Про це у своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Приймаємо допомогу від наших друзів з-за кордону та передаємо переселенцям. Люди приїжджають до нас, тікаючи від російської окупації та постійних обстрілів – залишаються або вирушають далі на захід. Хоч сьогодні і неділя – у нашої команди та волонтерів немає вихідних. Продукти та засоби гігієни – майже 8 тонн – відправили для киян та харків’ян. Транзитом пішов на Запоріжжя 10-тонний гуманітарний вантаж. Учора 13 тонн розподілили для мешканців Київщини, Харківщини, Миколаєва, а також – біженців, які зараз у Вінниці та нашій області. Також нас продовжують підтримувати польські громади – Краків, Ополе, Кельце, Коморніки. Для переселенців вони збирають харчі, засоби гігієни, ліки, одяг. Всі разом – ми велика сила. І ми знаємо, що перемога буде за нами», – зазначив Сергій Моргунов.

Сьогодні, 13 березня, польське місто Ополе передало Вінниці гуманітарний вантаж. Три тонни найнеобхідніших речей привезли до реабілітаційного центру «Гармонія».

Директор мережі комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира, який приймав у Вінниці допомогу, розповів, що це вже третій гуманітарний вантаж від Ополе:

«Сьогодні до Вінниці прибув автобус з польського міста Ополе. Він вщент забитий засобами гігієни, памперсами, дитячим харчуванням, водою, крупами та консервами. Місцеві мешканці і депутат з Польщі буквально за декілька днів зібрали цю допомогу і привезли її до нас. Вантаж розподілимо за потребами у пункти, де розміщують біженців та у інші міста України, які потребують нашої допомоги».

Депутат польського Сейму Вітольд Зембачинський приїхав до Вінниці, аби дізнатися, чого найбільше потребують українці під час війни.

«Ми приїхали до Вінниці побачити на власні очі ситуацію з допомогою. Ця допомога з мого виборчого округу – з міста Ополе. До збору вантажу долучались і українці, які живуть там. Ми всі віримо, що Україна переможе! А ми і надалі всім необхідним допомагатимемо українцям. Слава Україні!».

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські протидіють незаконному продажу алкогольних напоїв в умовах воєнного стану. Відео
Наступна публікаціяВід початку війни у Вінниці народились 197 дітей